Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes megpróbálni a multikat?

Érdemes megpróbálni a multikat?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok de nem tudom még most sem igazán hova tovább. A tanulás nem nagyon vonz már. Egyébként ha lenne olyan ahol 1 év alatt egy szakot kitudnék tanulni elmennék valahova. De 2 évet már nem szeretnék. A tanfolyamok meg fizetősek és elég jelképes összegekért. Diákmunkásként voltam gyárban,vannak pozitív illetve negatív tapasztalataim. De egy a biztos hogy próbáltam,és ez az egy amitől úgy nem ijednék belevágni az a gyári munkák. Tudom hogy monoton,fárasztó. De egy érettségivel nem sok lehetőségem maradt. Ha boltba,vendéglátásban nem szeretnék mert sajnos próbáltam de nem az én világom. Szépészeti szakok sem igazán. Egyedül ami igen az mondjuk egy irodai munkák. De sajnos a környékemen nem indul csak fizetős tanfolyamon. Így azon gondolkodtam hogy tétlenül nem várhatok. Muszály lesz valami multihoz csatlakoznom.
2023. máj. 7. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Jelentkezz irodai munkára, kényelmesebb, mint a gyár. Asszisztens, ügyintéző néven keresd, ezekhez többnyire csak érettségi kell.
2023. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Multik sem hülyék, azokat becsülik meg akiknek ritka tudásuk van. Egy asszisztens és irodai semmitmondó ügyintéző nem keres jól multiban sem, míg az IT és gazdasági szakemberek milliókat visznek haza havonta (mert őket nehéz pótolni míg egy asszisztens pozira beérkezik 100 önéletrajz)
2023. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"... ezekhez többnyire csak érettségi kell"

Papíron. A valóságban diploma nélkül be se hívnak interjúra, illetve folyékonyan kell beszélni legalább egy idegen nyelvet.

2023. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!