Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most diplomázok le a molekulár...

Most diplomázok le a molekuláris bionika mérnöki bsc szakán, de nem érdekel ez a szakma. Műszaki menedzser msc vagy vezetés és szervezés msc lenne jobb?

Figyelt kérdés

Mivel későn jöttem rá, hogy semmi motivációm folytatni ezen a szakon, mert programozni nem tudok olyan jól, illetve nem voltam jó ebbe a szakban, így választottam 2 szakot, ami a címen is szerepel. Ezekben szeretnék csak elhelyezkedni, és lehet hátrányból indulok egy Bsc-s hallgatóval szemben, de bármit megtennék azért, hogy azon a területen dolgozhassak. 5 nyelven beszélek (magyar, román, angol, francia és olasz), tehát ez előny is lehetne.

Tehát azoknak szól a kérdés elsősorban, akik hasonló cipőben jártak mint én: Melyik szakot választottatok és milyen kilátásaitok lett?



2023. máj. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vezetés és szervezés MSc-re nem lehet molekuláris bionika BSc-ről menni, mert nincs meg a belépéshez szükséges minimális teljesített kredited a megfelelő tárgyakból. Nézd meg ezt az oldalt:


[link]


Így hát a kettő közül a műszaki menedzser mesterképzés marad.

2023. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem elfogadtak a kreditelismerésnél ezeket, azzal a feltétellel, hogy bepótolom őket a mesteren.
2023. máj. 16. 19:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve utólag vette mészre az ellátáslánc-menedzsmentet, de nem jelöltem meg.. lehet az jobban passzolna mint a többi?
2023. máj. 16. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
A műmenek sz*rrá keresik magukat, főleg az első pár év után, ha ügyesek. Én arra mennék.
2023. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!