Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulnom, ha nem...

Mit érdemes tanulnom, ha nem vagyok jó reálból?

Figyelt kérdés

Se matek, se fizika se társai, ami tipikus reál és logikát igényel meg hasonló tudást, képességet. Utáltam ezeket mindig is. Szeretnék jól élni később, egy jól fizető munkát, amit még szerethetek is csinálni. Egyszerűen nincs semmi, amit választhatnék. Úgy érzem jól megszívtam. Az embernek csak akkor lesz jó élete, ha jó matekból. Máskülönben semmi nem marad neki, max a sok hasztalan terület. Magyar, töri és egyebek, de nem szeretem egyiket sem. Tanár se akarok lenni, se bölcsész, se filozófus. Szarok a költőkre, a nagy életigazságokra.

Mi az istent kéne válasszak, hogy ne szívjam meg? Más országban a szarból is tudnak várat építeni, itt semmi lehetőség nincs. Kivéve, ha mérnök, könyvelő vagy valami hasonló az ember.

Írnátok néhány sikeres karrier utat szintén ilyen beállítottsággal, mint az enyém plz? Tanácstalan vagyok.



2023. máj. 17. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem írsz magadról, csak hogy mit utálsz. Ez így kevés, ha nincs semmi, ami érdekelne.

És az ember nem abból áll, hogy milyen tantárgyakat szeret.


Emellett egy munka más dolgokról is szól: pl. szeretnél-e emberekkel foglalkozni, számítógépen dolgozni, irodában vagy inkább folyton talpon stb.

2023. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Segítene valóban az is ha elmondanád, hogy a csokipudingon kívűűl mit szeretsz.


Gondolom azt szereted, mert finom.

2023. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Más országban a szarból is tudnak várat építeni, itt semmi lehetőség nincs."


Akkor hajrá! Külföldön is nagyon szeretik a panaszkodáson kívül semmihez nem értő "szakembereket".


A vízumköteles országokokban sem az informatikusokat, orvosokat és a PhD-t végzett kutatókat várják tárt karokkal hanem a csőcseléket.

2023. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul se a reált, se a humánt nem szereted, nincs érdeklődési köröd, csak sokat akarsz keresni? Így nem fogsz...

Ha annyira nem szereted az "iskolapadban" tanulást, sokkal inkább vagy gyakorlati ember, akkor az ilyesmi tudást igénylő szakmák valók neked. Valamilyen szerelő (villany, víz, gáz, klíma, autó, ...), vagy akár masszőr, körmös, pillás, kozmetikus.

2023. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyh nem szereted a matekot és a fizikát, de a magyart és a törit se, valamint sz*rsz a költőkre és az életigazságokra, akkor mégis mi az, amit szeretsz? A sok pénzt? Azt mindenki szereti. Elsőnek erre kéne választ adnod
2023. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki külföldre és tanulmányozd át jól a szarból várépítés tudományát. Bár nyelvtudás és szakma nélkül lehet, hogy csak az alapanyag marad neked.
2023. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen szakmát tanulnék a helyedben.
2023. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekel, hogy lepontoztatok.


A csokipuding akkor is finom.

2023. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!