Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus képzésre melyiket ajánljátok munka mellett? ELTE-esti vagy EKE-távoktatás?

Figyelt kérdés

Leginkább arra gondolok, mennyire ad hasznos, gyakorlati tudást a kezedbe?

Sajnát tapasztalatok is nagyon érdekelnének.



#programtervező informtikus
2023. máj. 22. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az elte proginfó az ország elsőszámú képzése. Természetesen ezt választanám.
2023. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Amelyikre felvesznek, teljesen mindegy
2023. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
ELTE, saját tapasztalatom nincsen, de sok ismerősöm tanult az ELTE-n proginfot és már egyetem alatt nagyon jó fizuval elhelyezkedtek.
2023. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Én meg azt mondom, ha most lennék 20 éves, inkább választanám az EKE-t, mint bármelyik nagyobb egyetemet.
2023. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

#4-es én erre kíváncsi lennék, hogy miért?


Corvinuson és ELTE-n végeztem és nagyon sok hasznát látom már csak az egyetem nevének is elhelyezkedés terén.

2023. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
5. Ezt nem tagadom. Ellenben a hozzáállással nagy gondok vannak az Eltén. Másik diplomámat most az EKE-n csinálom, teljesen más, pozitív értelemben. Én azt mondom, inkább érjen kevesebbet egy papír, ellenben az egészség sokkal fontosabb. Nekem többet ér, hogy nem szívatnak feleslegesen. Persze, ez személyes vélemény.
2023. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!