Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működik most az okj?...

Hogyan működik most az okj? Ajánlanátok nekem való képzést?

Figyelt kérdés

Nem vagyok képben a jelenlegi rendszerrel, vegyész vagy környezetvédelmi technikus végzettséget szeretnék, kihasználva az ingyenes lehetőséget, ami a petrik weboldala szerint érvényes ezekre is. Viszont ott mindegyik 2 éves, ráadásul környezetvédelmi csak nappalin indul.

Az oktávnál 3 félévet ír, de náluk egyik sem szerepel az aktuális tanfolyamok listán. Miért?

Már egyáltalán nincsenek ilyen hétvégére tömbösített fél-egy éves képzések, mint 2020 előtt? Mire jelentkezzek, ha jövő szeptemberig szerettem volna végezni?



2023. jún. 1. 15:15
 1/2 anonim válasza:
100%

Ezekre a kérdésekre engem is érdekelne a válasz, de úgy látszik, senki nem tudja..

Nappali nálam felejtős munka miatt, amellett szeretném elvegezni en is.

2023. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Petrikben végeztem 10 éve, akkor még 2 év volt a vegyésztechnikus képzés plusz még egy év szaktechnikusi. Esti munkarendben heti 3 alkalom, általában 4-től 9,10-ig. Szerettem oda járni, színvonalas képzés volt nagyon rendes tanárokkal, az ott megszerzett tudás nagyon hasznos volt később az egyetemen is. Én csak ajánlani tudom, nem jársz rosszul vele.
2023. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!