Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az egri...

FranciPC14 kérdése:

Mi a véleményetek az egri Neumann János középiskoláról? Szoftverfejlesztést tanulnék magas szinten. Jó vagyok infóból, matekból. Nekem való ez a suli ? Milyenek a tanárok? Milyen a diákélet? Saját tapasztalat sokat segítene.

Figyelt kérdés

#továbbtanulás #informatika #szoftverfejlesztő #Neumann János Középiskola Eger #Informatika Tehnikum
2023. jún. 15. 09:28
 1/1 anonim válasza:

Tesó menekülj. Ez a suli Sipos bácsi szemétdombja. A KSanyin, Erkin és az új infó tanáron kívül mindenki szemét. A matek tanárok nagyrésze szintén szemét, és őszintén nagy matek tudásra szoftverfejlesztőként nem lesz szükséged. Az megint más kérdés, hogy mire ~7 év múlva kiesel az egyetem kapuin senki sem tudja milyen IT-s terület lesz éppen nyerő. Mikor én kezdtem még a szoftverfejlesztés ment nagyot, most meg a Data Science meg a Cyber Security.


A diák élet jó, vagy legalábbis két éve az volt amikor én végeztem.


Amúgy ha mindenféleképpen a fejlesztés érdekel, kezdj el hobbi projekteket csinálni, könyveket olvasni a témában.

2023. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!