Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segít aki pénzügy és számviteles?

Segít aki pénzügy és számviteles?

Figyelt kérdés
Konkrétan mit csináltok? Excelbe mit csináltak? Gyakornokként mit kell egy nap csinálni?

2023. jún. 15. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fél éve vagyok pénzügi gyakornok egy budapesti back officeban. Nagyok sok excelt kell használnom, számokkal dolgozom, általában azokat a dolgokat ellenőrzöm, amiket egy algoritmus magátol lefuttat. Olyan beszámolókról beszélünk, amik számokkal segítik a menedzsment döntéshozását. Például létszám, kiadások, befektetések stb. Ehhez az excelben pivot táblákat használunk, makrókkal és VBA-vel automatizálunk, keres fügvényekkel hívunk be adatokat másik táblázatokból. Kis kávészünet, majd az egész elölről. Ha szerencsénk van van valami irodai esemény ami legalább nem annyira unalmas, kis szocializáció. Ezen kívül egész nap a gép előtt. Megválaszoltam a kérdésed?
2023. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 igen. Unalmas?
2023. jún. 15. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Az elején vannak kihívások, megismersz új embereket, pörgés van, szóval nem. Hamar hozzá lehet viszont szokni, ilyenkor pedig érdemes vagy csapatot, vagy céget váltani, különben az ember igen könnyedén beszorulva találhatja magát új lehetőségek nélkül.
2023. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!