Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van bekerülni a Gábor Dénes Egyetemre ennyi ponttal?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és mendzsment alapképzésen a minimum pont 150. nekem van 376.pontom


Ugyan ennek a szaknak a foszk képzésén 120 a minimum és én rendelkezem 272 ponttal.


UI: azért van alapképzésen 376 pontom mert ott a szskmsi vizsgámból számítottak pontot.


Szerintetek mennyi esélyem van bekerülni?


2023. jún. 21. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
99%
2023. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sikerülni fog, nem kell parázni. Én olyan szakra jelentkeztem ahol 240 pont kell, és nekem van 248, de összesen öten jelöltük első helyre. Én már jobban parázok. 😂 Régen érettségiztem, és akkoriban nem érdekel az egész.
2023. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Oda mindenki bekerül 😂
2023. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bekerülnek igen én is bent vagyok de már fele ember ki hullott és még vizsgaidőszak sincs…. Szerintem egy adott felsőoktatási intézményt nem a pontok száma határozza színvonalasnak hanem, hogy te hogy teljesítesz!
2023. okt. 8. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sajna ott a színvonal nagyon alacsony, a hallgatók sem a legjobb képességűek.

Inkább a BME vagy az ELTE, esetleg más nevesebb felsőoktatási intézmény, igaz, hogy oda nehezebb is bejutni, elvégezni is jóval nehezebb, viszont nem egy értékelhetetlen diplomát kapsz.

2023. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!