Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyésztechnikus ingyenes...

Vegyésztechnikus ingyenes felnőttkepzes kereteben milyen?

Figyelt kérdés

Érdekelne azok véleménye, akik munka mellett elvegeztek ezt a képzést, ami 1 eves, ha jól tudom..

Ennyi idő alatt milyen tudásra tesz szert az ember, főleg ha teljesen kezdő e téren?

Meg lehet tanulni ilyen módon a kémiát?



2023. jún. 22. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy lenne ilyen.
2023. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát pedig van..

Idén indult áprilisban es jövőre vizsgaznak, vannak ilyen megyeszekhelyen lévő képzési centrumok, akik a helyi sulikkal vannak kapcsolatban.

Van ped.asszisztens, hegesztő, logisztikai technikus stb képzés is..

A kérdésem nem ez volt.

2023. jún. 22. 16:08
 3/16 anonim válasza:
Én még 2 éves rendszerben tanultam estin a Petrikben, munka mellett abszolút a nulláról. Hát mit mondjak, kemény volt. Véleményem szerint kell(ene) a 2 év, én nem tudom elképzelni, hogy mindent meg lehet tanulni 1 év alatt. Nem tudok másra gondolni, mint hogy csökkentették a tananyagot és tényleg csak a legalapabb dolgokat tanítják meg. Ráadásul ennyi idő alatt a labor gyakorlatok száma is igen csekély lehet, jóformán mindenbe csak belekóstolhatnak.
2023. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2 év alatt is egy nulla. Csak meg kell nézni ezeket a 2 éves gyorstalpalós petrikeseket. Szűz anyám. Semmire nem jók.
2023. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ezt mire alapozva írod? Miért általánosítasz? Én is az általad becsmérelt 2 éves "gyorstalpalós petrikes" voltam. Nekem pl. nagyon jó tanáraim voltak és tanultam is rendesen. A szakmában dolgozom és a vegyészek, mérnökök szeretnek velem dolgozni.
2023. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert mérnök vagyok és jó technikusi találni kb lehetetlen. Olyat már be se hívok aki ilyen 2 éves estit végzett, mert nem érnek semmit. Alap dolgokkal nincsenek tisztában.
2023. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te nem hívsz be senkit, hacsak nem vagy laborvezető. Normálisabb cégeknél az a HR feladata.
nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem vagyok laborvezető?
nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg HR-es és vezérigazgató is egyben, mi? Ja és 8 Phd-d van, és kutatóként dolgozol, tudom.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅🤣🤣😅🤣🤣
nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!