Igy van esély a francia nyelvvizsgara szeptemberig?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, szerencsére mindegyik otos lett, az emeltek is, a matek kivétel, az negyes.

5 évig tanultam franciát, sőt nyelvi osztályba jártam ahol 0.ba heti 30 óra francia volt, de így se vagyok olyan nagyon jó szintén. Megertem, és így forditgatni tudok, de olyan B1 szintre saccolom magam. Angolbol már megvan a felsőfok de szeretném még az egyetem előtt megcsinalni a franciát is, hogy ne csak angolul tudjak. Írtam már a régi tanaromnak aki gimiben tanított és nagyon szerettem, hogy vállal e magán órákat most a nyáron, azt irta hogy persze beszélünk róla a héten. Szerintetek ha heti 3x eljárok hozzá és szabadidőmbe is tanulok akkor van esély arra hogy még szeptember előtt megcsinalom? (Azért is lenne jó előtte, mert fogorvosira jelentkeztem, 464 pontom lett tehát valószínűleg felvettek és ha elkezdodik a suli mindenképp elakarok kezdeni időben tanulni, és hogy ne akkor keljen még a nyelvet is tanulnom de persze hogyha kicsit belecsuszunk az októberbe az meg úgy jó lenne)

Nyilvan tanár tudja a legjobban, hogy milyen szinten vagyok, csak hogy szerintetek így valid e az elképzelésem



2023. jún. 26. 16:00
 1/6 anonim válasza:
64%

Èn már egy fèl ève tanulom,ès annyit nem tudok mondani,hogy gyere ide te kutya🥺


Szeptemberben?.? Akkor huzzál bele. A füles legyen a fülledben egèsznap. Hallgasd a franciát,olvass hangossan. Beszèlj magadban ,A youtubon vannak fent franciául párbeszèdek. Èjjel is tolasd alvás közben.

2023. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de 5 évig tanultam szóval van valamennyi alapkepzesem belőle, persze fel év alatt nem igazán fogsz tudni többet tudni, szerintem nagyon nehéz nyelv, össze nem hasonlítható az angollal😅 de a francia YouTube és podcastok jó ötlet, koszi!!
2023. jún. 26. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj meg egy minta nyelvvizsga feladatsort, akkor lesz egy kiindulási alapod.
2023. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Holnap ranezek egyre
2023. jún. 26. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Kéz és lábtörést, de csak átvitten!

2023. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ☺️☺️
2023. jún. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!