Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy hallottam, van olyan,...

Úgy hallottam, van olyan, hogy tavaly felvettek egy szakra de nem iratkoztam be, és idén tudom kérvényezni, hogy újra felvegyenek. Igaz ez? Nem találok róla semmit edulineon

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Mivel tavaly nem iratkoztál be, így elveszett a helyed. Februárban újra be kellett volna adnod a jelentkezésedet ha szeptembertől egyetemre akarsz járni. Esetleg pótfelvételin tudsz majd jelentkezni ha ott meghirdetik a szakodat.
2023. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találsz, mert ilyen nincs.
2023. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jól megcsináltad bástya. Úgy kellett volna, hogy beiratkozol, és ha tudod hogy kihagysz egy évet mondjuk akkor passzíváltatsz. Így megmarad a helyed.
2023. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Csak azt lehet(ett volna) csinálni, hogy felvesznek, beiratkozol, de lepassziváltatsz két félévet, tehát csak a következő évben kezdesz el ténylegesen tanulni, aktív félévvel.

Ha nem iratkozol be, elveszted a helyet.

2023. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!