Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tomori Pál Fősikola, Budapesti...

Tomori Pál Fősikola, Budapesti Metropolitan egyetem, vagy Wekerle Sándor Üzleti Főiskola?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Tomori Pál Főiskola.
Budapesti Metropolitan Egyetem.
Wekerle Sándor Üzleti Főiskola.
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Mi a kérdés? Mi alapján kell szavazni, hogy melyik a legrégebbi, melyikbe jár a legtöbb kék szemű szőke hölgy netán melyikben a legjobb a képzés minősége? Akkor is kérdés marad hogy melyik szakon?


Ha viszont az a kérdés hogy neked hol ajánlott továbbtanulni akkor hiányzik 4. opciónak az "Egyik sem" mert aki egy kérdést képtelen normálisan specifikálni annak erősen korlátozott az agyi kapacitása és a felsorolt intézmények közül egyiknél sem jutna tovább az első szemeszteren.

2023. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én azt hittem, hogy ez a kérdés egyértelmű, de persze megértem, ha számodra nehézséget okozott az értelmezése. Természetesen az a kérdés, hogy melyiket ajánlanád, esetleg melyikre van rálátásod, tapasztalatod, melyet szívesen megosztanál velem, és akár a gyk közösségével is.
2023. júl. 4. 12:40
 3/7 A kérdező kommentje:
De ahogyan én látom, a szavazók tudták értelmezni a kérdést, így bármire is szavaztak, az ő döntésük fontos lesz számomra.
2023. júl. 4. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A Metropolitan egy ligával feljebb játszik, nagyobb, profibb. Milyen szakra mennél? A Metropolitannál lejjebb nem adnám.
2023. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes hozzászoló, akinek véleménye is van! Köszönöm. Miért gondolod ezt? A színvonal jobb, vagy a gyakorlati, orientált képzés miatt?

Esetleg más érveid vannak?

Valamiért a Tomorit kevesen, a Wekerlét pedig egyáltalán nem szokták ajánlani. Ennek lehet valami oka? Ha jól tudom, a Metu is egy magán egyetem, tehát csak önköltséges helyei vannak. Mi lehet ezen dolgoknak az oka?

Közgazdász lennék, Gazdálkodási és menedzsment szakon. Levelezőre mennék.

2023. júl. 4. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
3%

"Közgazdász lennék, Gazdálkodási és menedzsment szakon. Levelezőre mennék."


Végre sikerült kinyögni magadból nagynehezen hogy mit szerettél volna kérdezni. Én pedig pont hogy a legkönnyebbet ajánlom ezek közül mivel olyan alacsony az értelmi szinted hogy egy kérdést nem tudsz megfogalmazni és mástól várod hogy kitalálja a gondolataidat. Ezek közül még a Tomori Pál Főiskolán sem ugrod meg a lécet hogy elvégezd.

2023. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolso..nyugodj mar le:D ez csak egy portal, szamodra idegenekkel


En a Metropolitant ajanlanam ezek kozul mindenkeppen.

2023. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!