Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti Metropolitan Egyetemről?

Figyelt kérdés

Gazdálkodási és Menedzsment szak érdekelne leginkább, de bármilyen választ szívesen fogadok.

(Tisztában vagyok vele, hogy fizetős.)



2021. febr. 14. 20:20
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Én azon a szakon kezdtem, de nekem túlságosan matekos volt. Valahogy nem tudtam magam elképzelni könyvelőként, vagy bérszámfejtőként :) 2. félévben már emberi erőforrásokon voltam, nekem sokkal humánosabb :D

Viszont, az oktatás jó, bár nekem más, mert levelezőn vagyok, és sokkal tömörebben van leadva az anyag. Jók a tanárok, az egyetem nagyon nagy hangsúlyt fektet a tanulók elégedettségére (pl, ha elég panasz érkezik egy tanárra, annak megvan a következménye is, és viszlát)


Ezen kívül ez a Start my Brand egy olyan dolog, amit más egyetemen nem fogsz tudni megtanulni. Ez egyedülállóan készít fel az egyetem utáni életre.


Nem tudom, mi érdekelne még leginkább, én ezeket tudom mondani :)

2021. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én utolsó éves pénzügy és számvitel - számvitel szakirányos hallgató vagyok. (gazdmen-ről váltottam) Szerintem is kiváló az oktatás színvonala, egyébként gyakorlatilag olyan tanárok tanítanak főállásban akik pl. a BGE-n is.



pl.


Dr. Siklósi Ágnes PhD


Dr. Ilyés Csaba István PhD


Dr. Tóth Arnold PhD



A METU StartMyBrand tréningje tényleg egyedüllálló hazánkban.

2021. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

En is ajanlom

az egyetemet,igaz en “csak” 4. feleves hallgato vagyok.


A HR tenyleg egy humanusabb szak, a kerdes,hogy ez mennyire jo az elhelyezkedes miatt. Velemenyem szerint inkabb szenvedem a tanulassal,hogy konnyebb legyen munkat talalni kesobb. A tanarok jofejek, nagyon jol tanitanak es,ahogy az elozo hozzaszolo leirta sok mas egyetemrol jarnak be orat adni. Vannak oktatok a Corvinusrol,SZIE-rol is a BGE-n kivul.


Debreceni Egyetemrol valtottam 1 ev utan es nem bantam meg. Sokkal ember baratibb es modernebb az oktatas. A matek resze sem az a papiron szamolgatos ezer eves hulyeseg,mint Debrecenben volt. Gyorsan,egyszeruen atvesszuk a feladatot es kapunk rengeteg gyakorlofeladatot,tesztet vagy oktatovideot,ha esetleg gyengebben megy. Ha bejarsz az orakra,megcsinalod a hazit/szorgalmit/beadandot,akkor gyerekjatek lesz a vizsga. A temakorok nagyon jol ki vannak dolgozva.

Konnyen elhelyezkedtem es 6 honapja dolgozom gyakornokkent mar. :)

2021. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!