Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hl lehet megnézni, hogy az...

Hl lehet megnézni, hogy az Elte gazdaságtudományi szakjaira melyek a minimum követelmények?

Figyelt kérdés
Most ne azt írjátok, hogy felvi.hu, hanem egy teljes linket kérnék, én kerestem, de nem találtam meg.
2023. júl. 6. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig felvi.hu. Hol kerested? A főoldalon meghirdetett képzésekre mész, először kiválasztod az ELTE-t, azon belül a GTK-t, aztán ráklikkelsz a téged érdeklő szakra. Ennyi.
2023. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ott nem jelzik, hogy kellene emelt szintü érettségi. Létezik, hogy az eltére nem kell, csak középszintű?
2023. júl. 6. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Ha kötelező lenne az emelt, akkor oda lenne írva.
2023. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az Eltére nem kell emelt? Te jó ég, na inkább hanyagolom ezt a helyet, nekem nem hiányzik a sok hülyével egy fedél alatt lenni.
2023. júl. 6. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Magadtól meg sem tudtad találni ezt az információt, ki is a hülye akkor? :D
2023. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt megtaláltam amit leírt az egyes, de nem hittem a szemeimnek.

Az Eltén meg semmi konkrét infó, hogy milyen szakhoz mi kell, csak felsorolják a képzéseket.. De akkor ez emiatt volt. amúgy nem tehetek róla, hogy nem tudják a mai, rohanó világban egyértelműsíteni az infókat. Nem az én bajom, amúgy is kihagyom a zombikkal való találkozást köszi.

2023. júl. 6. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat az ELTE-vel, mert az összes többi egyetemen is ugyanezek a követelmények vannak a gazdasági szakokon. Nyilván ha az ember be akarja biztosítani magát, jól jön az a plusz 50 pont.
2023. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ugyanmár. Bge, Bme, ezeken a helyeken is kéri az emeltet. Lassan már le is körözik az Eltét. Na ugyanmár. Én meg járjak bohócokkal "tanulni". Hagyjuk már. Kérdezd már meg Londonban, hogy mi az az Elte, a nagy Hungáriában.

Jó indulattal írtam nagy betüvel mindkettőt.

2023. júl. 7. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve. Trollkodj csak
2023. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ahogy érzed, de nem én leszek lemaradva egy Londoni meetingen.

Na járjatok csak szakmunkásképzőbe nyugodtan ;)

2023. júl. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!