Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttképzés hogy néz ki 2...

Felnőttképzés hogy néz ki 2 éves képzés mik vannak?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm szépen?
2023. júl. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A korlátos értelmi képességűek mennek felnőttképzésre, az intelligens Úriemberek egyetemre mennek és abból is piacképes területre nem holmi büfészakra.


-egy orvosi egyetemen oktató kutató

2023. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Te akkor voltál kutató mikor én. SOHA..

Neked az a bajod hogy valaki egy büfészakos diplomával többre vihette mint te.

Így jártál..

2023. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nekem az a bajom hogy orvosként akiket diagnosztizálok, diplomás ember létükre olyan alapvető összefüggéseket nem képesek felfogni a logikus gondolkozásmód teljes hiánya végett, hogy egyszerűen ledöbben az ember milyen alacsony színvonalú képzések léteznek az országban kezdve a FOSZK-tól a különböző Bprof képzéseken át a semmit nem érő egyetemi büfészakokig.


Viszont olyannal még nem találoztam hogy egy piacképes diplomával rendelkező képzést végzett egyén ne értse meg az alapvető összefüggéseket akár az orvosbiológiát, anatómiát vagy kvantumkémiát illetően, mert ők elsajátítanak egy olyan általános problémamegoldó készséget, amivel érvényesülni tudnak az életben. Ilyen emberekre van szükség, nem selejtekre, épp ezért motiválom a környezetemben élő embereket a piacképes szakok elvégzésére.

2023. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel a gondolkodásmóddal te vagy selejt..


Tipikus "orvostanhallgató" vagy (tisztelet a kivételnek) aki mindenkit lenéz csak magát látja a legjobbnak. Aha..

Látszik az eddigi írásaidból hogy kisebbségi komplexusos vagy, és az is látszik, hogy valószínűleg nincsenek barátaid és megkeseredett vagy. Inkább ezt kéne kezelned. Magadat!


Ha nem vagy megelégedve, és kifogásolod a szakokat akkor miért nem leszel te a felsőoktatásért felelős miniszter aki megváltaná végre a rendszert? Vagy miért nem írsz egy panasz levelet hogy csak orvosi képzések induljanak a jövőben? Ezek a képzések már évtizedek óta indulnak agy sikerrel.


Gondolkozz már "diplomásként" az isten áldjon meg!

2023. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most csinálom hobbiból a gépkezelő tanfolyamot, két hónapos. Lassan vizsga, és már kaptam ajánlatot, hogy mehetek dolgozni, napi 8 óra, hétfőtől péntekig és havi 600 nettó. Amúgy ezek kívül van még három szakmám, meg érettségim. Most is jól keresek, és nem hajtom túl magam. Egyetemre is beadtam a jelentkezést, mert ennyi szakma mellett miért ne lehetne egy diplomám is? A jog úgyis nagyon érdekel, meg kapcsolódik a jelenlegi munkámhoz is.

Na, de ennyit erről.

Nyilván jártam 2 éves felnőttképzésre is. Nagyon laza volt. Estire jártam, és heti háromszor kellett menni, de ha nem mentél sem volt semmi. Délután 4-re kellett járni, de ha késtél sem volt semmi. Mindenkinek meglett jó eredménnyel a szakma. Azóta a legtöbb volt osztálytársamnak vállalkozása van a szakmában, és sikeresek. Én nem azt vittem tovább, elmozdultam más irányba, de ezt sem bánom.

Ha mindenki diplomás lenne be is ba szna. Nem lenne miben egy idő után laknunk, nem lenne élelmiszer a boltban, sőt számítógép meg telefon sem előttetek, mert nem lenne aki ezeket legyártsa, meg elszállítsa.

Vállalkozó barátom 10 évet járt egyetemre, milliárdos, de minden embert becsül, és nem néz le senkit. Az egész országban ismerik a nevét, mert több vállalkozása is van. Konténerházaktòl elkezdve vízvezetékeléseken át, éttermekkel mindennel foglalkozik. Őt én is becsülöm, mert tanult, diplomás, pénzes emberként mindenkit tisztel, nem pedig el van szállva, és egy hólyag, mint az itteni válaszolòk nagy része. :D

Itt írkáljátok, hogy ilyen olyan diplomátok van, doktori címétek, meg stb. közben közmunkán sepritek az utcát. :D Volt ilyen ismerősöm, aki mindenkinek előadta, hogy ő milyen gazdag, meg okos, meg tanult, aztán kiderült, hogy szakmája sincs 60 évesen. A traktorvezetésen kívül semmihez nem értett az idióta, mégis előadta ezeket. Meg neki 5 autója van, meg 4 motorja. Aha, aztán megláttam azokat a gépeket. A 8-9 jármű nem ért egyben 500 ezret, olyan roncsok voltak. :D Meg minden nap járt le a kocsmába elinni a pénzt, utána meg szaladgált kölcsönért, hogy a szarjaira ki tudja fizetni a biztosításokat, mert mindent elivott meg ellottòzott. Ja, és egy omladozó albérletben lakik, mert másra nincs pénze/voltam nála/, csak ezt nem hangoztatja. Nyilván a szotrijaihoz az is hozzátartozik, hogy jaj, ő érte döglenek a nők, közben minden este a volt feleségét hívkálja, hogy béküljenek ki, pedig 20 éve elváltak, mert a kutyának nem kell.

Na, ilyenek az itteni válaszolòk is többségben.

2023. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!