Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a logisztika...

Mi a véleményetek a logisztikai mérnök MSc képzésről a Széchenyi István egyetemen Győrben?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, mivel diplomaíráshoz közeledve gondolkodok, hogy merre tovább.

BME-n logisztikai mérnöki BSc-n vagyok, és az egyetemen lévő MSc-ről hallok hideget is meg meleget is... nem tudom mit gondoljak. ^^'

Kíváncsi lennék, hogy Győrben mi a szituáció és hogy mire koncentrálnak rá MSc-n, mivel nem sokmindent hallottam még felőle.

Itt van 3 szakirány. Raktározás, szállítmányozás és műszaki logisztika (nem indul :D). A 3 közül valószínűleg a raktározást választanám, azonban inkább az anyagok beszerzése és készletek, valamint a lean érdekelne. Nem feltétlen raktártervező szeretnék lenni :').

Hogy működik ez Győr cityben?

Illetve magára az egyetemre is kíváncsi lennék, hogy milyen minőségű az oktatás, milyenek a tanárok, tananyagok, maga az egyetem atmoszférája?

Nagyon megköszönném a válaszokat, nagyon sokat segítenének. ^^'



2023. júl. 11. 00:48
 1/3 totolala ***** válasza:
29%

Általánosságban is elmondható a logisztikáról, hogy egy vicc. Ha ezt ötvözöd a Győri egyetem színvonalával, és a félhülye tanárokkal, abból sok jó nem sülhet ki.

Üdv, egy SZE hallgató.

2023. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
BME után egy f@rokverde lesz.
2023. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
melyiket választottad? Ha BME-n megvsn Bsc-d, akkor SzE-et úgy elvégzed, hogy végigbulizhatod mellette azt a pár félévet
jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!