Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet buddhizmusból érettségiz...

Lehet buddhizmusból érettségizni mint a muszlim vallásból+kereszténységből?

Figyelt kérdés

Regebben talaltam egy oldalt ahol erettsegi tantargyak voltak felsorolva es hittannal ott volt a muszlim,buddhizmus,katolikus,evangelikus,reformatus hittan

Ha valaki megtalalna ezt az oldalt akkor megkoszonnem,vagy ha tudnanak olyan budapesti gimit mondana ahol vendegdiakkent tudnek erettsegizni buddhizmusbol:)



2023. júl. 25. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy lehet, konkrét oldalon most nem találtam meg de a felvi pontszámító kalkulátorában szerepel mint választható tantárgy szóval biztos lehet.

Ezt az oldalt találtam itt elvileg lehet tantárgy alapján keresni iskolát de regisztrálni kell úgyhogy nem tudtam kipróbálni, ha gondolod tégy egy próbát

[link]

2023. júl. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2023. júl. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!