Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eszterházy Károly Katolikus...

Eszterházy Károly Katolikus Egyetemre (Jászberény, gyógypedagógia), levelezőin heti hány napot kellene felutaznom? Munkahely miatt kérdezem első körben.

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam erről megfelelő információt és emiatt nagyon félek, hogy mi lesz a jövőben. Jelenleg gyógypedagógiai asszisztensként dolgozom, heti 40 órában Budapesten, viszont Érden lakom. Ha péntek - szombat lennének az órák, azt talán meg is tudom oldani, de olyat is olvastam, hogy csütörtöktől kell szombatig bejárni. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget.

2023. júl. 29. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu-n látható, hogy a szakodon a levelező tagozaton az órák pénteki és szombati napokon lesznek. Úgyhogy megnyugodhatsz.
2023. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Péntek-szombat.
2023. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok, köszönöm! Viszont még egy kérdésem adódna: mi a helyzet a nyelvvizsga követelménnyel? Sehol nem látom normálisan kiírva, hogy ilyen téren mi a helyzet.
2023. júl. 31. 06:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Hát, sajnos ezt kb. senki se tudja. Elvileg mostmár a diploma kiadásához kell majd csak nyelvvizsga. De mire odaérünk megint változik minden.
2023. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Most már az adott egyetem dönti el saját hatáskörben, hogy az adott szakon elvár-e nyelvvizsgát. A Tanulmányi Osztályon ennek utána tudsz érdeklődni emailben, telefonon, vagy személyesen.
2023. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld pipa! :)
2023. aug. 8. 22:20
 7/12 hosszúhajú ***** válasza:
levelezőn eger 9 re mentünk péntek este 6-7 ig órák, ott aludtunk aztán szombat reggel 8-tól 3 de rettentő változó ja és kéthetente. péntek aludj ott mindig mert szombat 8 ra beérni nagyon durva ha nem ott alszol.
2023. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szia. Én is ugyanoda megyek, ugyanarra a szakra, és közel is lakunk egymáshoz. Ha gondolod értekezzünk. :)
2023. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Engem is oda vettek fel :)

Én Budapesti vagyok.

Egyébként van már Facebook csoport.

2023. aug. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!! Van itt valaki?? Ha igen, bevennétek a facebook csoportba? Én is oda fogok járni, a XVII. kerületből :)
2023. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!