Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eszterházy Károly Katolikus...

Eszterházy Károly Katolikus Egyetemre (Jászberény, gyógypedagógia), levelezőin heti hány napot kellene felutaznom? Munkahely miatt kérdezem első körben.

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam erről megfelelő információt és emiatt nagyon félek, hogy mi lesz a jövőben. Jelenleg gyógypedagógiai asszisztensként dolgozom, heti 40 órában Budapesten, viszont Érden lakom. Ha péntek - szombat lennének az órák, azt talán meg is tudom oldani, de olyat is olvastam, hogy csütörtöktől kell szombatig bejárni. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget.

2023. júl. 29. 07:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es:

A csoport neve: EKKE- Gyógypedagógia 2023- levelező ( Jászberény )


A pénteki órára amúgy tömegközlekedéssel mész?

2023. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11- es ezer köszi , megtaláltam !!!!!!!!
2023. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!