Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan ne bukjak ki az egyetem...

Hogyan ne bukjak ki az egyetemről a matek miatt?

Figyelt kérdés

Az ELTE- nemzetközi gazdálkodásra nyertem felvételt. A tanmenetet nézegetve, az első évben szinte csak matekos tantárgyaim lesznek, amitől kicsit félek.

Középszinten érettségiztem matekból, az 91%-os lett, nem jártam fakultációra.

Milyen segédanyag szükséges az egyetemhez?



#egyetem #matematika #ELTE #GTK #nemzetközi gazdákodás
2023. aug. 26. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mateking, aztán ami abszolút nem megy, az meg magántanár.
2023. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem csak matekos tárgyaid lesznek. Egyedül a Matematika I. ami tiszta matek, de az is csak gimis anyag átismétlése. Ha hetente készülsz, bírni fogod. Azt javaslom, hogy a zh felkészítő videók anyagát gyakorold be nagyon! Se a Közgazdaságtantól, se a Számviteltől nem kell félni. Az egyikben max egyenletet kell megoldani, a másikban pedig a négy alapművelet szükséges. Azt pedig ne feledd, hogy számológépet használhatsz.
2023. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó magántanár. Ne sajnáld rá a pénzt.
2023. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 80-as középmatekot írtam, mégis meglettek a matekos tárgyaim ELTE-n. Szorgalom kérdése, rengeteget segít ha óráról órára készülsz.
2023. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!