Besorolási döntés ?

Figyelt kérdés

Megkaptam a besorolási döntést amiben azt írja hogy 400 pontot értem el a felvételi ponthatár 265

Azt írja hogy jogosult vagyok meh azt is hogy az iskola külön küld egy küldeményt amit nem kaptam meg



2023. aug. 28. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2023. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Most, hogy ezt tudjuk, már nyugodtabban alszunk. Köszi az infot!
2023. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
??? Annyit szerettem volna megtudni hogy akkor most felvettek e vagy sem mivel nem kaptam az iskolától semmilyen levelet
2023. aug. 28. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha minden igaz szeptember első napjaiban kapjuk
2023. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
igen,gratulálok
2023. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

"??? Annyit szerettem volna megtudni hogy akkor most felvettek e vagy sem mivel nem kaptam az iskolától semmilyen levelet"

Akkor miért nem ezt a kérdést írtad ki? Mégis milyen választ vártál arra a kérdésre, hogy "Besorolási döntés?" ? Értelmes kérdés nélkül nem fogsz értelmes választ kapni, nem vagyunk gondolatolvasók.


Amúgy ha pótfelvételiről van szó, akkor egy kicsit nyughass, még csak most jöttek ki a ponthatárok és időbe telik mire a TO kiküldi a tudnivalókat. De ha elérted a ponthatárt, akkor igen, felvételt nyertél.

2023. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

"Annyit szerettem volna megtudni hogy akkor most felvettek e vagy sem mivel nem kaptam az iskolától semmilyen levelet"


És ez hol szerepel az eredeti kérdésedben? Legalább érthetően tanulj meg fogalmazni ha már felsőoktatási intézménybe készülsz, még akkor is ha az egy 265 pontos büfészak, még ott is elvárás hogy ne önmagukat kifejezni képtelen gnómok üljenek ott. Egyébként ahhoz sem kell túl magas intelligenciahányados, hogy magadtól ki tudd számolni hogy a 400 pont az meghaladja a 265 pontot, tehát elérted a minimum ponthatárt, azaz felvettek. Ahogy a felvételi tájékoztatóban is szerepel (feltéve hogy tudsz olvasni) az egyetemeknél van egy átfutási idő, mire kézbesíti a leveleket.

2023. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt szeretné tudni, hogy felvették-e, hanem azt, hogy mikor küldik ki a Neptun kódot és egyéb infókat édes istenem vegyétek már be a napi rivotril adagotokat
2023. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

"Nem azt szeretné tudni, hogy felvették-e, hanem azt, hogy mikor küldik ki a Neptun kódot és egyéb infókat"

És ezt a kérdést te hol olvastad? Mert a #3-as kommentben nagyon nem ez a kérdés szerepel.

De ha tényleg ez a kérdés, akkor arra az a válasz, hogy mégis honnan a fészkes fenéből tudhatnánk, mikor azt se írta ki, hogy melyik egyetemről van szó. Erre nincs egységes határidő, minden egyetem (sőt még egyetemen belül a karok is) másként intézik ezeket a dolgokat.

2023. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

"Nem azt szeretné tudni, hogy felvették-e, hanem azt, hogy mikor küldik ki a Neptun kódot és egyéb infókat édes istenem vegyétek már be a napi rivotril adagotokat"


Esetleg ki tudnád emelni az alábbi szó szerint idézett kérdésből, hogy hol írja a kérdező azt, hogy arra kíváncsi, hogy mikor küldik ki neki a Neptun-kódot és az egyéb infókat?


"Annyit szerettem volna megtudni hogy akkor most felvettek e vagy sem mivel nem kaptam az iskolától semmilyen levelet"

2023. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!