Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek magántanuló?

Hogyan lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítséget szeretnek kérni magántanuló szeretnek lenni nem csak azért mert nem szeretek iskolába járni hanem mert nagyon erősen szorongok 1 évig pszichológushoz jártam ez előző iskolámba elege ki voltam közösitve ma mentem volna az új iskolaba de nem tudtam el menni mert nagyon felek és sírás roham jött rám igazából nagyon felek hogy mit gondolhatnak rólam hogy szimpatikus vagyok nekik és egyszerűen nem érzem jól magam közösségbe anyukám ezt sajnos nem nagyon érti meg mert vannak más problémák is már próbáltam beszélni erről pár embernek de sajnos nem értik azért magán tanuló szeretnek lenni csak nem tudom hogy hogyan tovább kérlek ne szidjátok 🙏🏼 a helyes írási hibákért bocsi

2023. szept. 1. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már olyan. Egyéni tanrendet kérhetnek a szüleid.
2023. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus és iskolába járás.
2023. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Ugyan mit tud a pszichológus, mondd már el nekem?

A szorongásod te magad tudod legyőzni, ha felismerted a problémát, és tenni akarsz ellene.

Hány éves vagy?

Egyéni tanrend lehet betegség, sajátos nevelési igény miatt, vagy sportolóknak szokták még kiírni. A lányomnak van egy magántanuló osztálytársa mert élsportoló. Év végén nem ment át a vizsgákon, csak a pótvizsgán. Azért nem tudom pl. középiskolában hogy készülsz fel egyedül. Magántanárt meg nem hiszem, hogy a szüleid szeretnének ezért fogadni.

2023. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem adnak egyéni tanulói státuszt.
2023. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenért nem adnak egyéni tanrendet. Súlyos betegség, külföldi tartózkodás esetleg komoly sport. Nagyon komoly indok kell hozzá, a felsoroltak egyike
2023. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos betegségek, állapotok (például autizmus), amelyekre megadják. Szükség van a diagnózisra és a terápia menetére.
2023. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha ki voltál közösítve, akkor van esélyed, de nem tudom, hogyan lehet ezt megvalósítani.
2023. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!