Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálják? Teljesen...

Mit csinálják? Teljesen kikészülök

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, anyukámmal élek. Apukám messze él tőlem.

2 hónapja elkezdődött nálam egy kissebb depresszió. Pszichológushoz járok rendszeresen. Városomban nincs senkim,kivéve mamám akivel nem jó a kapcsolatunk, mert volt egy nagy vita, ahol megvert minket kis unokatestvéremmel. Minden este sírok, olyan érzésem van mint aki megakar fulladni, alig kapok levegőt.

Anyámmal szar a kapcsolatom, ha sírok vagy már az idegtől hányok vagy fulladok és nehezen veszem a levegőt csak annyit mondd, hogy jó lenne ha hallkabban lennék, mert rám kelt fel, meg azzal jön mindig, hogy biztos mert nem eszek rendesen vagy össze vesztem barátommal. (Pedig 1 éve együtt vagyok vele és csak vele tudok normálisan beszélgetni, nem is tudom mi lenne ha ő nem lenne mellettem) Apukámmal szoktam beszélgetni, de nem igazán beszámítható megígéri, hogy jön aztán mégis közbe jön neki valami. Meg inkább csak telefonon beszélek vele, mert nem igazán szeretnék miután kiderült, hogy egy idő óta nem tudom milyen formába, de drogot fogyaszt...

Nem tudom miért vagyok ilyen rosszul, miért van ez a folytonos sírás, depresszió de már kikészít.



2017. aug. 28. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat azt hiszem hogy talan nem vagy annyira egyedul, hiszen van egy baratod. Sajnos nagyon sokszor elofordul hogy az ember kamaszkoraban nem jon ki jol a szuleivel, sot neha sulyos ellentetek is elojonnek, amik gyulolkodesig is fajulnak. Tudom nagyon rossz az, mikor az ember nem jon ki a sajat csaladjaval, de tudnod kell hogy a jo kapcsolathoz sajnos ok is kellenek. Te tegyel meg mindent, hogy a kapcsolatod az anyukaddal jobb legyen, de tudnod kell, hogy neha sajnos hiaba teszel meg mindent, hiszen vannak rossz szulok is.

Ezen felul pedig koncentralj a te sajat eletedre. Ne a depressziodra es a banatodra, mert akkor a depresszio igen nagy mereteket is olthet. Olvass konyveket, koncentralj a tanulasra, legyenek terveid hogy mit akarsz majd az eleteddel kezdeni a jovoben. Mert ha csak a bajaiddal vagy elfoglalva, illetve azzal hogy a csaladod milyen rosszul banik veled, a jovod is tonkremegy, es akkor te is ugy jarsz majd akiknek tonkre ment az eletuk a hulye szuleik miatt.

Probalj meg sportolni, es orulni apro dolgoknak, tudatosan iranyitsd a gondolataidat a jo dolgokra, es akkor jobban leszel. Ha hetente legalabb ketszer intenziven sprotolnal akkor garantaltan testileg-lelkileg jobban lennel.

2017. aug. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos! Ezek mar paniktunetek.. Elkoltozni nem tudsz meg :/
2017. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lazíts
2017. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!