Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg nem találom a helyem...

Jelenleg nem találom a helyem a világban, emiatt a katonaságra is gondoltam, mivel érdekel a történelem, a fegyverek, a háborúban használt technikák … . Esetleg Ti tudtok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi szakmám festő, de rájöttem, nem ebbe akarok dolgozni.

2023. szept. 7. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát faramuci helyzet van a honvédségnél, elvileg hiány van és toboroznak (30 alattiakat), de közben meg megy a leépítés is (45 felett).

Az újoncoknak, annyit sőt többet is fizetnek, mint a 25 éve ott levőknek, megy a vérfrissítés!

2023. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Annyit még, hogy az érettségi alapfeltétel?
2023. szept. 7. 10:44
 3/3 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok vele. Engem rengeteg minden érdekel, kb 11 éves korom óta keresem hogy mi az amibe jó vagyok, amit szeretnék csinálni szívvel lélekkel ha felnőtt leszek. Belekezdtem száz dologba. Kulonbozo sportok, meg egyéb foglalkozasok. És néha azt éreztem hogy végre megtaláltam, aztán meg valahogy elmúlt, kiüresedtem. Mindet szerettem csinálni, és volt egy kis tehetségem is némelyikhez, sőt szenvedélyesen csináltam. Aztán elmúlt. És azóta úgy érzem hogy sehogyan se találom a helyem, mert ugyan érdekel sok dolog, és szeretem csinálni, de mégse akarom felnőttkoromba azt a szakmát. Csak mellékesen hobbiszintem csinálni. És idén érettségizek, de g*cire nem tudom mihez akarok kezdeni magammal, vagy mit akarok az életbe. Korulottem mindenki tudja mit akar, és halad a céljai, álmai munkája felé, én meg nem tudom mihhez kezdhetnék. Olyan munkát meg nem akarok csinálni amit nem tudok jószívvel és rendesen végezni mert nem szeretem. Korulottem a felnőttek nagyrésze utálja a munkaját, és besavanyodott. A tanárok is. És nem akarok ilyen lenni. Nekem nincs semmi álmom vagy célom amit el akarnék érni. Amiket akartam, már elértem.
2023. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!