Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány vagy Károli pszichológia?

Pázmány vagy Károli pszichológia?

Figyelt kérdés

Csak budapesti egyetemek jöhetnek szóba. 1. helyre az ELTE-t írnám, de utána nem tudom melyik legyen a 2. és a 3., ha oda nem vennének fel.

A Károlival az a problémám, hogy nagyon kint van, azért oda minden nap bejárni nekem bonyolult lenne… Melyik a jobb?


2023. szept. 10. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Pázmány jobb.
2023. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból jobb, és honnan tudod?
2023. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy örök vita, nem fogod tudni itt eldönteni. Oda jelentkezz, ami helyileg közelebb van. Egyik sem rossz, jelentős különbség nincs köztük, pláne alapszakon, hidd el.
2023. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a dilemmám, végül a Pázmányt írtam 2.-nak mert az közelebb volt és oda is vettek fel. Így is másfél óra az út ami elég sokat kivesz a napomból és ez egy elég tanulós szak úgyhogy szerintem is nagyon fontos ezt figyelembe venni a sorrendnél. Egyébként nem bántam meg, nagyon tetszik eddig.
2023. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Már eldöntöttem, hogy 2. helyre a Pázmány fog kerülni, a Károli sajnos tőlem eléggé kiesik.
2023. okt. 15. 21:28
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, hány pontod volt?
2023. okt. 15. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
454
2023. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!