Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne előnyös/piacképes...

Mi lenne előnyös/piacképes ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Német elég jól megy (éltem kint, van B2).

Angolt gyakorolnom kell még, log. és szállítmányozási papír van.

Egy levelezőn gondolkodom, de emelteznem kéne, hogy bejussak vmi szakra.

Sajnos az van, hogy egy betonmixeres teherauton jelenleg atlag 400-550 kozott keresek 176-220 óra kozott egy multinal.

A gond az, hogy nem a mixerezés az álmom, foleg nem ebben a kozegben, de ezt inkabb em kommentalom.

Valtanek, hasonlo kereseti lehetosegert, de nyilvan cel lenne az, hogy vmi karriert epitseg, es ne ez legyen a kijelolt fizu.

Sajnos logisztikaval gyakorlat nelkul meg vagyok love Debrecenbe, keves a kezdo.

Gondolkodom mihez kezdhetnek, merre orientalodhatnek.

Közélet, politika, gazdasag, szallitmanyozas, beszerzes, logisztika, ilyesmik erdekelnek.

Milyen szak, milyen pozi?

Szakmak nem vonzanak, nincs igazan semmihez affinitasom.

Csinaltam egy multi altal egy halozatuzemelteto kepzest, de nekem az is kuka.



2023. szept. 17. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing szak? Kereskedelem és marketingen talán van is logisztika szakirány.
2023. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!