Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok olyan személyt...

Hol találok olyan személyt aki szakdolgozatban tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Nem helyettem megírni és fizetős oldalakra gondolok, hanem vállalkozást elemezni szeretnék. Nem tudom hogy kezdjek neki. Valami tanács jó lenne meg egy vázlat, hogy mégis hogy kezdjek neki. Sajnos a tanárválasztásnál lemaradtan és sikerült olyan tanárt választanom akit egyszerűen lehetetlen elérni és már nem tudok mást választani...
2023. szept. 19. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hot tipp: írj a dropshippingről. Nagyon hot topic, rengeteg anyagot találsz róla a neten. Elemezd az üzleti modelljét például. Atom ütős téma, 100%-ig modern és releváns.
2023. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd itt: [link]


Folytasd itt: [link]


Ha nálam írnád, nagyon örülnék a témának.

2023. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-2

Jól hangzik, rá is kerestem, de sajnos csak meglévő témák közül lehet választani :(

2023. szept. 19. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Muti a témalistát, akár privátban is, adok még ötletet.
2023. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!