Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Efeb vagy Pannon Kincstár a...

Efeb vagy Pannon Kincstár a jobb választás?

Figyelt kérdés
Sok kutatás után erre a 2 iskolára jutottam, melyik lehet a jobb online oktatáson belül?
2023. szept. 25. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Elég gyenge eredményű lett a kutatásod ha 2 ilyen értéktelen büfészakképzőt hoztál ki nyertesnek. Így hogy arra sem voltál képes hogy specifikáld a területet, hogy milyen irányban tervezel tanulmányt folytatni nem lehet érdemi választ adni a kérdésre csak általános megállapítást, hogy egyik létesítmény sem a színvonalas oktatásáról híres.
2023. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Másik engedéllyel rendelkező szakképesítő (magán) iskolát nem találtam.

Ami saját tanúsítványt ad, az lényegében nem ér semmit, mert azt jelenti, hogy nem akkreditált tanterv szerint folyik az oktatás.

2023. szept. 25. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
EFEB
2023. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az EFEB online képzésére jártam és azt tudom mondani, hogy volt értelme. Bérszámfejtő tanfolyamot végeztem náluk és mindennek amit ott tanultunk nagy hasznát veszem a munkám során. Igaz, hogy "csak" tanúsítványt kaptunk, de legalább valós tudás is tarsult mellé.
2023. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az EFEB jó!
2023. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
.. a Pannont nem ismerem
2023. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogáthy Vanda ***** válasza:
Én is jártam már az EFEB-hez online tanfolyamra és elégedett voltam velük.
2023. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#4-es megkérdezhetem, hogy, hogy-hogy csak tanúsítványt kaptatok? Nem úgy van hogy tanúsítványt kapsz és utána egy nagy vizsga után Bizonyítványt?
2023. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!