Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mely építőipari szakmáknak...

Mely építőipari szakmáknak van jövője, amit érdemes kitanulni és meglehet élni ha szerényebben is belőle? lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Ezek a szakmák érdekelnének, ha valaki tudja mennyit lehet keresni kb havonta az adott szakmával, azt megköszönném.

szóval a szakmák.

ács, kőműves, asztalos, burkoló, kárpitos, festő.



nov. 7. 18:18
 1/9 Kólauborkával ***** válasza:
53%

Szerintem mindre van igény. Pontos számot nem tudok mondani, de akiket jó asztalost ismerek azok hónapikra be vannak táblázva. Burkolóval ugyan ez a helyzet, egy részük már az árat is úgy kéri, hogy ha neki kell felhordania az anyagot, akkor 2x-es árat kér. Ács ismerös sem panaszkodik, kisebb asztalos munkákat is vállal néha.

Szóval ezekre tuti van kereslet.

nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

És őszi-téli időszakban is van munkájuk?

nov. 7. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ács vagy komuvest mondanám a legjobbnak ezek közül. Ha nincs hó konkrétan mar nincs megállás télen sincs. Sokan fűthető kabátban de toljàk kint

tèlen is. Fel lehet úgy öltözni, hogy el viselhető legyen, főleg ilyen modern fűthető cuccokban.

nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itthon csak a CSOK verte fel ennyire ezt a szakmunkás hisztit, amúgy magyaroknak hitel nélkül baromira nincs pénzük ilyen munkákra. Én 2008 óta dolgozom szakmunkásként Németországban még nem kaptam olyan ajánlatot amiért megérte volna visszamenni és feladni az itteni életemet és nem is akarok.
nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem izgat, mert én meg külföldre nem akarok menni, ha itthol is viszonylag megtudok élni.
nov. 8. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem fogsz tudni már épitőiparból, vége van.
nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

6: aki valóban jó, annak nincs vége. Lehet, hogy már felkezu fellabu segedmunkas egy kis túlzással persze már nem kell, de a kifejezetten szakipari melóra mèg így is kva nagy a kereslet. Érdemes belépni pár szakipari munkát hirdető csoportba

. Látni néha netto 4000-4500 forintos órabéreket, de a 3500 teljesen általános. Ezen iparágban vagyok mérnök. Egy kezdő mérnöknek sok helyen legalabb 4-5 évet kell melóznia mire eleri ezeket a berszinteket. Aki profi szakember meg termel, annak alku nélkül megadják a hazai átlagot meghalado bért. Persze Kokler nem kell senkinek.

nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért haldokolna az építőipar?
nov. 8. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő kezdőként nem "valóban jó" lesz hanem kezdő annak minden velejárójával ami az is hogy válságban így nehezebben kap munkát alkalmazottként, vállalkozóként meg főleg nem fognak rábízni semmit.
nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!