Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-t és a BME-t mennyire...

Az ELTE-t és a BME-t mennyire érintheti a modellváltás?

Figyelt kérdés
A modellváltás kérdése megosztó az egyetemeken és ezzel kapcsolatban ez egy fontos kérdés, mivel a modellváltott egyetemek elesnek rengeteg uniós támogatástól, illetve emellett színvonal esésről is beszámolnak. És akkor még ott volt a Corvinus botránya is, ami mostanában felkapott lett. Megéri még az ELTE-re és a BME-re menni? A modellváltás mennyire veszélyezteti ezeket az egyetemeket? Ott is előfordulhatnak ilyen esetek és drasztikus színvonal esés, ha alapítványi lenne?

2023. nov. 14. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Kicsit
Nem fognak modellt váltani
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
BME modellt fog váltani, mert különben csődbe megy.
2023. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A kisgömböc mindent akar.
2023. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr nem fog lemondani a javainkról.
2023. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

Szerinted ezt hagynák? Legutoljára én úgy tudtam, hogy a többség még úgy döntött, hogy nem váltanak, ha az oktatók ezen részén múlik, akkor ők ebbe bele is mernek állni.

Az állam szerinted hagyná, hogy a műszaki egyetem csődbe menjen?

2023. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Ne hisztizzetek! A doktor miniszterelnök úr tudja mi a jó nekünk, kipcsak, türk magyaroknak!
dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Informálódtam, bármikor lehet, mivel próbálnak kitartani, de nekik is véges erőforrásuk van. Tényleg mindent privatizálni akarnak, amit csak lehet, hogy minden pénz csakis egy helyre tudjon összpontosulni, máshova ne is menjen egy forint se. Nem tudom, végén az embereknek se lesz magántulajdona és azt is eltűri a magyar?
dec. 19. 00:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo az utolso kerdesedre valaszolva igen, mindent is privatizalni akarnak es sikerul is nekik.


Es nem… a magyar nem fog azert se szolni mar ha nincs magantulajdon, barmennyire szomoru ez a magyar valosag.

dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a magyarországi bürökrácia el akarja venni az emberek jövőjét
dec. 23. 15:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokan latjak, erzekelik is, megsem hajlandok erte tenni mert altalaban a magyar mentalitas ugy mukodik hogy “ en egyedul ehez keves vagyok” es mennek a tomeggel.


Pedig ha mindenki kiallna amellett amit gondol vagy ahogy gondolja nem hinnem hogy ekkora hatast hyakorolhatna rank a burokracia, de hat amilyen birka nep a magyar igy marad ez mar.

dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, a szavazók legtöbb része, akik idősek ők elviselik, a fiatalok pedig ki fognak vándrolni tömegesen. De nembaj, a harmadik világbeli vendégmunkás befizetett adója is majd biztosan megteszi, csak az embereket tanítani ne kelljen, meg fizetést ne kelljen nekik adni
dec. 24. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!