Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposvári Egyetem fotográfia...

Kaposvári Egyetem fotográfia alapképzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki tudna nekem mondani egy véleményt a Kaposvári Egyetem fotográfia alapképzéséről? és milyen az oktatás? Milyenek az egyetem elvégzése utáni kilátások?Meg lehet élni a fotózásból? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!:)

nov. 19. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt megjelenik az ilyen alkérdésre mindig a kétféle válasz:

1. Dehogy lehet megélni, a fotográfusi kínálat 15 éve túltelített.

2. Meg lehet élni, én is megélek belőle.


Másrészt, mivel már nem követelmény a szakképzettség hozzá, nem értem, miért kéne egy egyetemet végigjárni - hacsak nem Toponáron laksz. Az egyetemen lehet, hogy lesz valami a technikai oldalról, de a legtöbb olyan információ a neten van, ha az angol nyelvet vágod. És van művelődési lehetőség a képzőművészet oldaláról, arról meg különféle források ezrei szólnak évszázadok óta.


A harmadrészt, ami nem független az előző kettőtől, az az, hogy ha nem vagy elég önálló ezekhez, akkor vállalkozóként is el fogsz veszni.


Szerintem sokkal mutatósabb lenne a jövőbeli szolgáltatáshirdetéseidben, ha a fotóművészeti eredményeidre utalnál, ami persze most nincs, de kezdj el kiállításokra jelentkezni, és ha nem vagy teljesen sülthal hozzá, akkor jön az eredmény. Pár ismerősöm épp ezen az úton jár, persze fotózni kell hozzá, látványosakat, lovak a ködben, félmeztelen lányok a félhomályban...

nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ!!:)
nov. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!