Semmelweis egyetem vagy Debreceni egyetem ?

Figyelt kérdés

Mind a kettőnél az általános orvostudományi kar érdekelne.

Mind a kettőtől elég messze lakok, Debrecentől 131 km-re Pesttől meg 258 km-re.

Bármilyen szinten is érezhető oktatásbeli különbség vagy valamelyiknek van a másikkal szemben különösebb előnye ?



nov. 28. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem nagyon, a Sote keményebb, de Mo-n mindegyik orvosi ugyanolyan színvonalas képzést ad kb.

Azt válaszd ami közelebb van

nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az 1-esre, okosabbat más sem fog mondani!
nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, a közelebbit érdemesebb választani.
nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Első 3 hülyeséget írkál. A Semmelweis egy sokkal nívósabb orvosi egyetem, mint a debreceni Putyinista jórészt strandpapucsos feketeafrikaiakat képző gyalázat. A diplomád is sokkal többet fog érni ha a Semmelweisen kapod. Mindkét egyetemhez utaznod kell, az a 100 km többlet már nem oszt nem szoroz. Budapesten pedig ezerszer több lehetőség van mint Debrecenben a világ végénél kettővel hátrébb. Gondolom ezekkel te is tisztában vagy, csak próbálod magad győzködni Debrecenről, ami totál felesleges.
nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

4 - Látszik hogy csak kívülről láttál még egyetemet: ostoba vagy, és nem is kicsit.

Pont az orvosi az, ahol egészen elenyészők, szinte mérhetetlenek a különbségek az egyetemek között!

nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

5# Vagy kész akarva írsz hülyeséget, hogy félrevezesd a kérdezőt, vagy tényleg ennyire fogalmatlan vagy. Az meg külön röhej, hogy azért pontoznak le, mert megírom az igazságot.

[link]

dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A Semmelweisszel szemben, ami csak orvosi egyetem, az olyan orvosi karok citációs indexei, amelyek például a szegedi, a pécsi vagy a debreceni egyetemeken belül működnek, beolvadnak a többi kar jóval kisebb idézettségi számába, ezzel pedig óhatatlanul hátrasorolódnak a listán."

Próbáld értelmezni...

dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
7#, tehát végül kiderül, hogy a DOTE jobb képzést nyújt és magasabb presztizsű mint a SOTE? Muhaha.
dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Már az elején nyilvánvaló volt, hogy egyáltalán nem vagy képben, és nem is elvárható tőled!

Ha te abból ami idézve lett ezt vontad le amit a 8-ban írtál, akkor nem az idézettel, hanem a képességeiddel van komoly probléma.

dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Tényleg röhejes, hogy azt pontozzátok le aki megírja a kérdésre az igaz választ és azt pontozzátok fel aki valamiért részlehajló a DOTE iránt és emiatt nem hajlandó elfogadni az igazságot.


A kérdezőt az érdekelte, hogy van-e bármi amiben az egyik egyetem jobb mint a másk. Az igazág pedig továbbra is az, hogy a SOTE egy magasabb presztizsű, és nívósabb képzést nyújtó egyetem, elismertebb diplomával mint a DOTE, a különbség mértékét persze lehet firtatni, de az eredményt nem.


A másik dolog amiben a SOTE jobb, hogy Budapesten van ami egy világváros tele lehetőségekkel, míg Debrecen hozzá képest egy alföldi porfészek és ez a későbbi karrier szempontjából is lényeges a kérdező szempontjából.

dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!