Semmelweis egyetem vagy Debreceni egyetem ?

Figyelt kérdés

Mind a kettőnél az általános orvostudományi kar érdekelne.

Mind a kettőtől elég messze lakok, Debrecentől 131 km-re Pesttől meg 258 km-re.

Bármilyen szinten is érezhető oktatásbeli különbség vagy valamelyiknek van a másikkal szemben különösebb előnye ?



nov. 28. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

10 - te ugyanaz az ostoba idióta vagy mint a kérdező!

Ha életedben jártál volna egyszer is egyetemre, akkor tisztában lennél azzal, hogy milyen hülye kérdést sikerült kiírnod!

Miért égeted itt magad?


"A másik dolog amiben a SOTE jobb, hogy Budapesten van ami egy világváros tele lehetőségekkel, míg Debrecen hozzá képest egy alföldi porfészek és ez a későbbi karrier szempontjából is lényeges a kérdező szempontjából."

Ennek a baromságnak mi köze az egyetemek színvonalához?

dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
11# a hozzászólásod alapján neked nemhogy egyetemet, de még egy érettségi nélküli ipari szakmunkásképzőt se sikerült elvégezned. Az ilyen suttyó, tajtékparasztok miatt ilyen ez az ország.
dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most miért is lennék ostoba idióta ?

Mert kitettem egy kérdést.....


És képzeld el még nem járok egyetemre, szóval honnan kellene tudnom ezeket az információkat.

dec. 4. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!