Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem/ pécsi egyetem?

Dorka0125 kérdése:

Debreceni egyetem/ pécsi egyetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy van e valaki aki vagy a debreceni vagy a pécsi egyetemen tanul/tanult sportszervezést? Ha igen, mik a tapasztalatok? A kettőn gondolkozok

dec. 12. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Vannak nyílt napok, saját szemeddel győződj meg róla, ne más benyomásai alapján dönts!!!
dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Sokra nem mész evvel a szakkal és ezt most jo szándékból ìrom.
dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
O1G egyik stadionjaban meg sokra viheti... takaritokent.
dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sportoló vagy van kapcsolata valamilyen sport szövetségnél stb. akkor hasznos lehet, ezek nélkül már nehezebb, de nem lehetetlen.


Amúgy szerintem szimpátia alapján dönts, melyik egyetem a szimpatikusabb, melyik város.

dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom levelező szakról van szó. Mivel nyilvánvalóan ez egy olyan szak, ami semmilyen olyan tudással nem fog felruházni, amit ne lehetne egy pár hónapos tanfolyamon is elsajátítani, ezért azt az egyetemet kell választani amelyik olyan városban van, ahova érdemes elutazgatni. Az pedig egyértelműen Pécs.
dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Engem is ugyanez a szak érdekel, ugyanebben a két egyetemen. Jelenleg Debrecenből tartok haza (nyílt napról) illetve voltam Pécsen is nyílt napon 2 hete. Számomra a két egyetem közül a debreceni volt szimpatikusabb. Szebb az épület, oktatók kedvesek (vagyis 2-3al beszéltem), segítőkészek. Sokkal szervezettebbek is voltak, Pécsen kész őrület volt, megcsúsztak idővel, itt mindent tartottak rendesen ahogy kiírták időbe. Illetve sokkal több intézményi pontot tudsz szerezni. És itt van olyan lehetőség, hogy mivel ők áprilisba megkapják a névsort, hogy júniusban csinálnak egy tábort csak a jelentkezők számára, ahol mindent bemutatnak meg ilyenek.
jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: +1! (a számból vetted ki a szót)
jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!