Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági mesterképzést van...

Gazdasági mesterképzést van lehetőség kevesebb mint 2 év alatt elvégezni?

Figyelt kérdés

Amik indulnak ELTE-n,BGE-n, BME-n, ezek mind két éves gazdasági mesterképzések.

Ezeket a gazdasági mesterképzéseket van lehetőség kevesebb mint két év alatt elvégezni?



dec. 13. 09:38
 1/3 anonim válasza:
58%

Validációs kérelemmel 1 év.

Minimum 30 kreditet kell elszámoltatni és kellő szakmai gyakorlat kell.

dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE-n kérelmezni sem kell már (utolsó előtti bekezdés), lehet gyorsabb ütemben is haladni.

[link]

dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ELTE mestert csináltam, nagyon meglepődnék, ha egy fél évet is sikerülne valakinek spórolnia :D

És a nehézség csak az egyik dolog, a bürokrácia is hátráltatni fog.

Volt, hogy azért nem tudtam felvenni tantárgyat, mert a tanulmányi ügyintéző a kérdést sem értette.

Aztán persze a következő félévben kiderült, hogy nekem van igazam, és nem tudom felvenni a tárgyat, persze amikor írtam neki, csak mellébeszélt.

Azt sem nagyon engedik már, hogy a projektfeladatot és a szakdolgozatot egy félévben csináld.

dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!