Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak a...

Milyen lehetőségeim vannak a tanulásra, ha 18éven aluli vagyok, de esti iskolában szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen, 18 alatt nem lehet tudtommal estire menni.
2010. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmilyen!! én is estin végeztem és nem lehetett 18 éves kor alatt beiratkozni. de nem tudom miért kell hetente megkérdezni valakinek...
2010. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macskajós válasza:
Alapos indokkal mehetsz levelezőre.
2010. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezesetben milyen lehetóségeim vannak azon kívül, hogy átlagosan megyek iskolába? Nem szülői tanácsokat várok, hogy fejezzem be normálisan a középiskolát. Jövő szeptemberben leszek 18éves, de addig is kéne valami megoldás, mert iskolát váltani nem szaeretnék, de biztos, hogy megbukok, ha itt kell befejeznem az évet. Ezt szeretném elkerülni. Magániskolák csak 10ezer forint felett vannak? Mindig magas színvonalú egyházi iskolába jártam, de soha nem tanultam, ezért utolsó évi átlagom is 2,8 körül van.
2010. okt. 26. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!