Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak érettségi után...

Mit tanuljak érettségi után ha semmi nem érdekel de sok pénzt akarok keresni?

Figyelt kérdés
dec. 28. 02:20
 1/10 A kérdező kommentje:
idén elkezdtem informatikát tanulni de rohadt unalmas, nem is értem az egészet, gondolkodtam már rajta hogy kiiratkozok
dec. 28. 02:22
 2/10 A kérdező kommentje:
januárban lesz ágazati vizsga de sz@rt se tudok
dec. 28. 02:25
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Próbálkozz valamilyen gazdasági szakkal, pl. pénzügy-számvitellel vagy gazdálkodás és menedzsmenttel. Ezeket is unalmasnak fogod találni, de ezekkel a legkönnyebb az IT után sok pénzt keresni.
dec. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezek könnyebbek mint az infó?
dec. 28. 03:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentősen könnyebbek, főleg a gazdálkodás és menedzsment.
dec. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Végezz el egy pénzügyi iskolát mellette pedig egy bűvésztanfolyamot.
dec. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal: olyat tanulj, amihez van elég alázatod, tudásod... A pénz utáni sóvárgás nagyon szép, de a zsozsoig nagyon sok mindent le kellene tenned az asztalra. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor ez nem lesz jó.


Ebben gondolkodj inkább, mit vagy hajlandó megtenni az ügy érdekében és melyik diszciplinában!

dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A "semmi nem érdekel" hozzáállással a felsőoktatásban minden szakon meg vagy lőve. Ha az informatika számodra unalmas, akkor hatalmas az esélye, hogy a közgazdaságtant is annak fogod tartani.


Én amondó volnék tehát, hogy hagyd ott a felsőoktatást. Menj el például a tömegközlekedésbe busz- vagy villamosvezetőnek, vagy rendőrnek, vagy hivatásos katonának. A bevezető tanfolyam után ezeken a pályákon meglehetősen magas bérekre és biztos állásra lehet számítanod.

dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találj egy bolondot aki hajlandó pénzelni téged!
dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
56%
Nyelveket
dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!