Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehet a Rendészeti...

Milyen lehet a Rendészeti Magatartástudományi szak?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek!Idén nyáron érettségiztem le egy rendészeti középsuliba.A képzés sajnos jócskán elmaradt a várttól és igazából semmilyen végzettséget nem kaptunk szimplán egy érettségit.Úgy döntöttem ezután, hogy elmegyek dolgozni(mivel pénzre nekem is szükségem van), viszont nem akarom abbahagyni "rendőri pályafutásomat" és elhatároztam, hogy jövőre jelentkezek a Körmendi rendvédelmi technikumba.A kérdés, hogy onnan mennyi az esélye annak, hogy bejutok az NKE-re és azon belül a kérdésben említett szakra?És valakinek van valamilyen személyes tapasztalata erről a szakról.Azért érdekel ez a szak, mert a rendészeten kívül a pszichológia is érdekel, főleg a bűnözők pszichológiája.
dec. 30. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólag is elnézést, ha nem lett annyira lényegre törő!
dec. 30. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami hangzatos büfé szak ami 5 perce létezik.
dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4 éve egész pontosan
dec. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!