Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdász diploma megéri, ha...

Közgazdász diploma megéri, ha nem fiatal vagyok , hanem 42?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem egyetemre, de el sem tudom képzelni hogy mire végzek 45 leszek, úgy szóba állnak e velem egyáltalán a munkaadók.

jan. 2. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Több lábon állni sosem rossz. Van még 45 után alsó hangon 20 ev melod lesz időd próbálkozni.
jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem első diploma, nagyon sok a tandíj (sok millió). Addig meg is kell valamiből élni. Másrészt a munkaerőpiacon valóban nagyon mereven gondolkozó munkaadók vannak.

Akkor érdemes elvégezni, ha sok pénzed, sok időd van és saját cégben, vállalkozásban akarnád hasznosítani.

jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megéri, van kb. 20 éved dolgozni benne. Bár nehéz más területre váltani, mint amiben tapasztalatod van, de nem lehetetlen.
jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik alapszak? Szerintem ha van még valami aduász a zsebedben és nem csak ez a diploma tárt karokkal fognak téged várni.
jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az érdekel,akkor persze.Úgyis csinálhatod,hogy akarsz is majd benne dolgozni;úgyis,hogy csak magadnak,mert hobbiból,érdekel;szeretnél tágabb szélesebb körű tudásra szert tenni ebben a témában. Ha akarod, egyetemi képzésre is mehetsz, ha akarod, nézhetsz hasonló foszk-ot is.


Viszont,én pl közgazdasági szakközépbe jártam, nem_árt ha egy picit matekos a fejed,és főleg nem_árt, ha jól tudsz magolni. Mert ezek kemény dolgok. Van 1-2 könyörtelenül hosszú definíció, meg amikor függvények egymáshoz való helyzetét kell bemagolni; az egy egész ábra.


Ezek a foszkok

[link]

Ezek a simák

[link]

márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

*itt is vannak még ilyenek,ezek meg okj-k

[link]

márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!