Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdásznak megéri tanulni?

Közgazdásznak megéri tanulni?

Figyelt kérdés
Idén lekéstem, de voltam az egyetemen, jövőre tárt karokkal várnak. A Budapesti Corvinus egyetemről lenne szó. Milyenek manapság az elhelyezkedési lehetőségek Magyarországon közgazdász diplomával? Megérné kitanulni? Illetve úgy gondoltam, hogy akkor idén felkészülnék, hogy jövőre ne kelljen annyit tanulni. Tudnátok ajánlani könyveket, amit meg tudnák venni és fel tudnák belőlük készülni?

2013. szept. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból nem,mert irtó sokan vannak,és a fele munkanélküli.Pesten jobb a helyzet,főleg neked,mert a Corvinuson tanulsz.Ha jól kitanulod,jó közgazdász leszel,van protekciód megéri.:)
2013. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm véleményedet, jöhetnek még válaszok
2013. szept. 4. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

az már régen rossz, ha ilyen kérdést teszel fel :(

nem hinném, hogy igazán érdekel a közgáz, ha ezen kell gondolkodnod

ha valaki azt mondaná, hogy nem éri meg, akkor is erre jelentkeznél? ha a válasz nem, akkor gondolkozz el egy kicsit

2013. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én már rég kijártam az iskolát, nem mentem tovább tanulni, hanem melózok. Mondhatni üzletember vagyok. Elég jól keresek, viszont ez az üzlet nem tudom meddig fog tartani. Most már nem az a kérdés, hogy mit szeretnék, hanem, hogy miből tartom el a családom. Ha közgazdász diplomával nem lehet, akkor mi értelme lenne kitanulni? Egyébként, ha valamit elkezdek csinálni, akkor azt odaadással teszem. Szerencsére a munkám mellett tudok tanulni is, tehát ezzel nem lesz gond. Egyébként vonz a közgazdászat, de most nem csak egy dolgot kell mérlegelnem.
2013. szept. 5. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!