Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti gimnázium után egyetem?

Esti gimnázium után egyetem?

Figyelt kérdés
Az esti gimnáziumban való tanulással és letett érettségivel ugyanannyi esélyem van egyetemre bejutásra, mint nappali tagozatos érettségivel és tanulmányokkal?

jan. 3. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ebben nem tudok hinni
jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredmény számít, nem az, hogy hol végeztél.
jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Estin tanulással lesz némi hátrányod. Sokkal jobban magadra vagy utalva, egy gimisnek a szájába rágnak mindent, neked nem. Gimisként mindenki cseszeget, estin a legtöbb tanárt nem érdekli, hogy mit csinálsz, ha nem tanulsz akkor nem tanulsz.

Viszont ugyanazt az érettségit írja mindenki, úgyhogy ez továbbtanulás szempontjából nem fog téged akadályozni.

jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Az esti nem készít fel emelt érettségire. Sok esetben ez eleve elvárás, máshol meg ha nem az, akkor is emelt szintű előismeretek nélkül nem fogod tudni követni az anyagot.
jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. A nappali sem készít fel emeltre.Jó, ha a középre, a mai viszonyok között.
jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi esélyed van, csak lehet plusz munkát kell beletegyél. Nézd meg mik a követelmények oda ahova menni szeretnél (mármint az egyetemen, az adott szakon), és ez alapján készülj. Ha kell pl emelt vagy nyelvvizsga, akkor ezekből valószínűleg külön kell készülnöd, nem elég az amit estin tanulsz.
jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Esti után mentem egyetemre, de ezt nem az ottani tanároknak köszönhetem. Ha az esti gimiben leadott matek tudással beértem volna, az rohadt kevés lenne a szakomhoz...


Egyetemen is kell az önállóság, mert csak ledarálják az anyagot.

jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!