Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sima gimnáziumból mehetek az...

Sima gimnáziumból mehetek az NKE-RTK-ra?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy nem, de olyat is, hogy igen. A nem az amiatt, hogy nem rendészeti szakközépbe járok, viszont én nem hiszem hogy nyomozó csak az lehet aki szakközépből megy. Egy elég jó gimnáziumba járok, kéttannyelvű osztályba. Valaki tudna esetleg segíteni?

jan. 6. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

"Egy elég jó gimnáziumba járok, kéttannyelvű osztályba."


Annyira mégsem lehet magas a színvonal, ha önmagadtól nem találod meg a választ a kérdésre a felvi.hu hivatalos tájékoztatójában. Hogy akarsz valódi eseteket nyomozni, ha egy nyilvános információ megtalálása is gondot okoz? Nagyjából 1 percet igényel, gyengébb képességűek számára lehet 2 perc is.

jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Jó gimiből NKE-re menni agyhalottság. Menjvalami normális egyetem normális szakára.
jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!