Megéri a film egyetem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11. osztályos vagyok és igazán érdekel mindenféle, ami a filmekkel, fotózással kapcsolatos. Legyen itt szó rendezésről, forgatókönyvírásról stb...

Gondoltam, hogy ezen az irányon tanulnék tovább majd. A kérdés, hogy megéri-e?

Mennyire kapnék megfelelő képzést, hogy aztán ezen az irányon helyezkedjek el?

Erdélyben élek, így a célpontom a Babeş Bolyai tudományegyetem. Van aki tanul/tanult ott?

Válaszokat köszönöm :)



jan. 6. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Megéri!
Nem éri meg
24 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Tanulmányozd!


Neked kell eldöntened a saját, egyéni adottságaid, felkészültséged alapján, hogy megéri-e.


Ezt helyetted eldönteni senki sem tudja.

jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

szia, elsőre én is azt mondanám,.hogy baromira nem éri meg.


viszont ha nem nagyjátékfilmeket akarsz mindenképp rendezni, akkor médiás tudással sokfelé el lehet helyezkedni szerintem. léteznek olyan szakok hogy média design, vagy animáció és mozgókép okj, ahol kívül belül megtanuljátok a videószerkesztést, vagy operatőri kompozició alapjai stb. oké, azok a munkák amiket ezekkel csinálni tudsz , pl reklámfilm , ilyesmik, nem feltétlenül elégítik ki a szellemi igényeidet, de ha ezenfelül még kreatív is vagy , és eredeti ötleteid vannak, az nem baj, még az is lehet hogy néhány év dögunalom alkalmazott médiás munka után, lesz olyan kapcsolatrendszered hogy igényes produkciókban is segithetsz vagy kipróbálhatod magad

febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!