Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE élelmiszermérnök msc vagy...

Hhjh98 kérdése:

DE élelmiszermérnök msc vagy vizgazdálkodás msc?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket érdemes választanom. Melyik a nehezebb? Melyiknek van több értelme? Meg úgy unblock minden infót szivesen fogadok.

jan. 7. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezek közül a minimálbéres büfészakok közül egyiknek sincs értelme
jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
A bufeszak kifejezés nem helytálló, utalom ezt a szót. Abban azert az elsőnek igaza van, hogy anyagi szempontból az ilyen agrar, élelmiszer, epitesz, epito, környezet meg hasonló mérnök szakok sajnos joval kevésbé fizetettek mint az info, villamos, mechatros, gépész mérnöki szakok. A vizgazdalkodasi irányt elfelejtenem, nagyon fontos terulet a jövőre nézve, de sok önkormányzati, hivatali, állami szféra keres sztem ilyen embert ahol a bérek híresen alacsonyak. Az élelmiszer mernokivel meg ha nem is a legjobban fizetett szakma de legalább talán valami multihoz el lehet legalább menni dolgozni.
jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a Dr.Belesnek értelmi szintje egy amőba és egy mosdókagyló között helyezkedik el. Csórót nagyon megszórták az egyetemen, nem bírt lediplomázni és frusztrálja a lelkét, hogy más igen. Ne foglalkozz vele és Magyarországon nem csak az informatika és a villany létezik, aki szerint igen, az nagyon korlátolt gondolkozású, nem érdemes velük egyáltalán foglalkozni:)
jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: én épìtőiparban vagyok mérnök, igaz hogy egy létező terület ez is a te szavajarasoddal elve, de azért látom azt ,hogy anyagilag joval kevésbé megbecsült mint a villamos és infós vonal sajnos.
jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!