Melyik a legjobb orvosi egyetem Mo. -on ? Milyen nehéz bejutni ?

Figyelt kérdés
Aki választ ír meg is tudná indokolni hogy miért is?

jan. 10. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Mindegyik orvosi egyetem színvonalas itthon. A bejutás feltételeit te is meg tudod nézni a Felvi-n. Nyilván nem könnyű.
jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Statisztikailag a SOTE, gyakorlatilag pedig nincs érdemi különbség az orvosi egyetemek között, mindegyik egyformán kemény és színvonalas is.

Személy szerint Pécsről és Szegedről hallottam a legjobbakat.

jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Elég színvonalas a magyar orvosi oktatás, így mindegy lenne hogy hova mész, viszont nézd meg az ide évi egyetemi ragsort...lehet, hogy van külömbség szakoknént, viszont most a DE van legelől, ahol van orvosi szak.


Esetlegesen, ha külföldben gonolkozol, ott az egyetemet fogják nézni, hogy a ragsorban melyik van előbb...nem térnek ki külön a szakokra...Ha látják, hogy azaz egyetem a legjobbak között van (topp 5 mondjuk) akkor autómatikusan honosítják a diplomát...amúgy kész prpcedúra, ha neve nincs egyetemen szerzed.


Lényeg a lényeg és az azrany középút ebben az évben fej-fej mellett 4. helyen van az SZTE és a SE...Én a SZTE választanám, mert tavaj a 2. helyen szerepelt és köztudott, hogy az SZTE és a SE az egyik legjobb az orvosin.

jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!