Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megérné elkezdeni...

Szerintetek megérné elkezdeni fodrásznak tanulni?

Figyelt kérdés
23 éves leszek, jelenleg bölcsődébe dolgozok dajkaként, de nagyon erősen vonz a szépségipar azon belül a fodrászaton gondolkozok, de viszont nulla gyakorlattal rendelkezek, félek hogy csalódás lenne ha nem is menne elég jól
jan. 11. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokan nulla gyakorlattal kezdenek, de pont azért megy az ember képzésre, hogy megtanulja! Ha nem próbálod meg, sosem tudod meg, hogy milyen lennél. Ha vonz a fodrászat, szerintem örökké bánni fogod, ha nem próbálod meg az életedben. Most pedig 23 éves vagy, fiatal, jobb (könnyebb) most elkezdeni, mint 50 évesen rájönni, hogy te még is ezt szeretnéd kipróbálni. Szerintem a fodrászat amúgy megéri, ha az ember jó, akkor jól lehet vele keresni.
jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megérné szerintem!


Csak az a probléma, hogy nem tanítják meg és magadnak kell keresned gyakorlati helyet vagy/és sokat fizetned.,,


Tehát egy jó képző intézménynél igen, ott megérné! De hol van olyan ?!

jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!