MATE egyetemen milyen a mechatronikai mérnök szak? Mennyire nehéz? Közép matek érettségivel belemerjek vágni?

Figyelt kérdés

#mechatronikai mérnök #Mennyire lenne nehéz
jan. 14. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvétel szempontjából elég, de azért matek faktra jó, ha jársz, mert ott rohamtempó lesz a gimishez képest.
jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már leérettségiztem, most a technikumit csinálom
jan. 14. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Négyes közép matekkal mérnök lettem. Igaz elsőre buktam is az egyetemi matekot. Tanulság az volt, hogy gyorsan segítséget kell kérni ha nem megy. Elmentem magán tanarhoz hétről hétre ahol atneztuk a heti anyagot tudtam kérdezni mit miért. Rerebbi zh sorokat oldottunk végig gyakorlaskeppen stb. Bejartam több gyakorlatra is, hogy minél több példám legyen amit atnezhetek. Meg is lett az eredménye. Ahhoz képest hogy az első matekot kegyetlenül elbuktam, az utolsó matekos tárgyam ha jól emlékszem jeles korul lett ami kva ritka egyetemen műszaki karon :DDD elég büszke is voltam magamra. Szoval nagyon sokat lehet fejlődni ha akar az ember. Persze az első kudarc után fel is adhattam volna aztán most kB keresnek vagy 200 ezerrel kevesebbet havonta.
jan. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!