Pannon egyetemen milyen gyakran van a levelezősöknek órája? Illetve milyen napokon?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik érné meg jobban, foszkra jelentkeznék, de dolgozom, így dilemmában vagyok, hogy nappali vagy levelező.

jan. 17. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Humántudományi Karon (régen Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar) pénteken és szombaton vannak órák. Viszont nem minden héten. Van, hogy csak pénteken, vagy csak szombaton. Az órák reggel 9-kor kezdődnek és 17 órakor érnek véget, ha jól emlékszem.
jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-es voltam. És olyan is van, hogy sem pénteken, sem szombaton. Tehát attól függ :)
jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nappali mellett nehezen tudsz dolgozni, mert elég össze vissza vannak az előadások és a gyakorlatok hétköznap, mindenképpen a levelezőt mondanám.

GTK-n csináltam a fokszot nappalin, ott gyakorlatra be kellett járni, 3-4 alkalommal lehetett csak hiányozni (tanár függő volt). Viszont több tárgy esetében is nekünk csak egy időpont volt meghirdetve, úgyhogy eléggé adva volt az órarend. Rugalmas diakmeló belefér mellette, de ahol műszakban kell dolgozni vagy törzsidő van ott nehéz kilógni mellette gyakorlatra. Plusz vannak olyan tárgyak ahol az előadás is erősen ajánlott volt, hiába nem katalógusos.

Alapszakot csináltam levelezőn, elméletben minden péntek délután és szombaton lehet óra, de kissé össze-vissza vannak tömbösítve. Szóval volt olyan hét hogy péntek délután és szombaton is volt óra utána egy hét szabad aztán csak szombaton volt óra, kövi héten megint 2 nap... Illetve szombat se fix hogy teljes nap, volt hogy 8-tól bent voltam de olyan is hogy csak 12-kor kezdődött az első tömb. Pénteken 16-tól volt óra ha volt, órarend szerint 19:30ig, de általában rövidebb szünet volt mint neptunban úgyhogy 19 felé végeztünk.

jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GTK-n vagyok levelezős. Általában szombatonként vannak órák, néha előfordul péntek délután is 14:30-tól. Egy félévben 3-4 alkalommal szokott lenni pénteki órám. De előfordulnak olyan hetek is, amikor nincs tanítás. Levelezőn az órák 50%-áról lehet hiányozni. Egy kurzust általában 2 időpontra osztanak osztanak el, vagyis egy adott tantárgyból 2 alkalommal kell bemenned a félév során. Egyébként az a tapasztalatom, hogy a legtöbb tanár nem tart katalógust.
jan. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben másik egyetemre mennék
jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nincs semmi gond a Pannon Egyetemmel
jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!