Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne értelme így megcsinalni...

Lenne értelme így megcsinalni következő félévben az anatot? (Orvosi)

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves fogorvosin, de igazából lényegtelen mert mi meg ugyanazt tanuljuk mint általános orvosin, ma voltam először anatbol vizsgázni, és sikeresen megbuktattak rajta, nem, nem nyigtat a tudat hogy mindenkit és igazából a vizsgáztató volt olyan, mióta hazajottem sirok. 3 hete készülök rá, lényegében senkivel nem találkoztam annyit tanultam, a baratomhoz is csak aludni jártam át, minden többi vizsgám sikerült elsőre, negyes otossel (meg a kémia is, ami szintén nagy szó nalunk) van még 1 alkalmam jovoheten szerdán, fel is vettem vizsgára, de sajnos úgy érzem magam, mint egy mosott rongy, egyszerűen nem tudom hogy tudnék többet tanulni, mostanra is úgy éreztem mint aki mindent megtanult. Fel lehet venni cv kurzusba következő félévben és az anat kettő előtt elmenni belőle vizsgázni, és úgy érzem az úgy jobban menne, hiszen a szigorlatra is ugyis tanulni kell. Valaki járt már hasonló cipőben? Mit csinalnatok a helyemben? Elmegyek jovoheten szerdán is vizsgázni, de ha az sem lesz meg, tényleg nem tudok mit csinálni már.

jan. 19. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem magam gyógyszerészetin aelső évben bifiz vizsga után, de aztán sikerült... Most meg már gyógyszerész vagyok. Mennyire ki voltam én is, S mennyire a legrosszabb gondolatok jártak a fejemben... Ügyes vagy nagyon, S ne hagyd hogy ezek a gondolatok felerősödjenek a fejedben... Imádkozom érted, S minden rendben lesz nyugi, ha pedig nem sikerül jövőre felveszed, ez nem a világvége, szépen vetted az akadályokat, sokat tanulsz, szorgalmas vagy, ne add fel!❤️
jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondhattam volna a szerves kémia szigót, majdnem otthagytam az egész egyetemet másodév után, annyira kivoltam... A beugró nem sikerült elsőre, másik héten pedig sikerült a legjobb beugróval bejutnom szóbelizni...
jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De akinek pedig nem sikerült jövőre felvették, tavaly végzett gyógyszerészek.. Eljutottunk a végéig, neked is sikerülni fog.Isten áldjon meg a következő héten, gondolok rád, s ne keseredj el bárhogy is alakul.❤️
jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen!! Minden jót kívánok neked!!
jan. 19. 12:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most mindenek előtt pihenj egy nagyot a következő 1-2 napban, aludd ki magad rendesen, kicsit kapcsolódj ki aktívan (nézz egy filmet, találkozz a barátoddal stb.). Utána viszont én megpróbálnám a helyedben a szerdai alkalmat, lehet, hogy akkor már simán menni fog. Ha már ennyit tanultál rá, ne hagyd veszni. A vizsgázáshoz szerencse is kell, tehát lehet, hogy most pont jó kérdéseket kapsz - ha ennyit tanultál, biztosan van bőven tudásod, amire ha pont rákérdeznek, 5-ös.

Én is sokszor mondom magamnak, hogy simán megcsinálok valamit a következő félévben, de igazából az mindig macerásabb, és stresszesebb is, hogy pl. jövő héten már szigóznod kell belőle, de ezen a héten még az 1. részből vizsgázol.

jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 NTBS ***** válasza:
100%

Ma pihenj.

Esetleg holnap.

Aztán tanulj és próbáld meg.

jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült végül?:)
jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem lett meg sajnos másodjára sem🥲
jan. 26. 20:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
volt, akinek harmadjára lett meg az anat 2 év után, ne keseredj el emiatt, a többi sikerült! ❤️‍
jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Bízom benne, hogy tavasszal meglesz, azzal nyugtatom magam, hogy szigorlatra ugyis megkell tanulni az egész év anyagát 🥲
jan. 27. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!