Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen természetközeli,...

Milyen természetközeli, állatokkal és növényekkel foglalkozó munkák vannak?

Figyelt kérdés

Igen, ugyanez a kérdés már fel lett téve, de légyszíves olvassátok el ezt is.


19 éves vagyok, tavaly (2023 május) érettségiztem középiskolában. Alap tantárgyaim (matek, magyar, töri, angol) mind 5-ösre, 85-90%-osra sikerültek. Bioszból emelteztem 75%-osra és idén (2024 májusban) újra szeretnék érettségizni Bioszból, hogy javítsak, és kémiából, hogy bekerüljek az Állatorvosi Egyetemre. Noha, eléggé el vagyok bizonytalanodva jelenleg, nagyon nehéz a Kémia és szeretném tudni, hogy milyen B opcióim lehetnének.


Vadkempingezés, túrázás, természet, táj, sátrazás a kedvenc időtöltésem/eim. Gondolkoztam sima orvosin, de valahogy nem tudom eldönteni, hogy akarom-e. Az egom sem akarja engedni, hogy ne Állatorvos legyek, minden ismerősöm úgy tudja, hogy az leszek, küzdök, de nehéz.


Tehát milyen egyéb lehetőségeim lennének?


Köszi:)


19/F



jan. 27. 09:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Erdész,

erdő mérnök.

jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Növényorvos (msc), esetleg állatknak való gyógyszerek gyártása
jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én inkább az agrármérnökit javasolnám.
jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!